המייסדת של קליניקת Transmed המפורסמת שמצוידת בטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום הטיפולים הקוסמטיים. בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנים.

ד"ר מליקה הקימה את הקליניקה של בשנת 94' במטרה לספק את טיפולי הקוסמטיקה העדכניים ביותר ולשפר את איכות החיים של הלקוחות שלה. ד"ר מליקה חברה במועצת המנהלים של כמה מהאיגודים המובילים ESHRS, ISHRS, והיא ממשיכה להוביל את ענף טיפולי הקוסמטיקה עד היום.

חברה בכירה בארגון משתילי השיער הבינלאומי

דיפלומות ותעודות הוקרה
אתם בידיים
הטובות ביותר

את הצוות המקצועי של Transmed, ד"ר מליקה אספה מכל קצוות העולם, וכיום הקליניקה שלה נחשבת לאחת הקליניקות האמינות והבטוחות ביותר בטורקיה. בעזרת הטכנולוגיות החדשניות בהן משתמשים בקליניקה, הטיפולים הקוסמטיים נחשבים לאיכותיים ובעלי אחוז הצלחה גבוהה במיוחד.

קליניקת Transmed נמצאת באיסטנבול והיא מתאפיינת בחדרי ניתוח מאובזרים ויוקרתיים. הקליניקה עוקבת אחר המטופלים שלה בתהליך ההחלמה, וזמינה לשאלות ותמיכה לכל אורך הדרך. שיטות הטיפול של הקליניקה, שנחשבות למתקדמות בתחום השתלות השיער והניתוחים הקוסמטיים, הופכות אותה לאחת מהקליניקות האיכותוית ובטוחות שקיימות.

תכירו את אחת הקליניקות הוותיקות בטורקיה

שלושה עשורים של השתלות שיער מוצלחות
אשתי אמרה לי שאני קצת מגזים בבדיקות של המרפאות, אבל ככה אני בכל תחום, חייב את הכי טוב שיש. ב-וויש הרגשתי הכי הרבה ביטחון. במרפאות, ברופאים ובניתוח עצמו. ההשתלה יצאה מדהים ואפילו זמן ההחלמה היה מהיר מהצפוי.
TRANSMED נשארו איתי בקשר המון זמן אחרי הניתוח. שאלו, דאגו, ביקשו שאצלם תמונות. ממש ליווי אישי מסור. הקליניקה עצמה מפוארת ונעימה, רמה אחרת של שירות. כל מי שעושה השתלת שיער, רק עם TRANSMED.
כבר בכניסה לקליניקה אתה מבין שהגעת למקום בטוח. יחס אישי, כורסאות מפנקות, הכל טיפ טופ. הניתוח עצמו עבר ללא כאבים ולגמרי עמד בציפיות שלי.
תוצאה מושלמת. השיער שלי נראה כאילו הוא היה שם כל הזמן, אנשים שכחו איך נראיתי לפני. הכל בזכות ד"ר מליקה והצוות של TRANSMED. אין מילים להודות מספיק.
רמה אחרת של מקצוענות. ציוד חדש, נקי, הכל מתוקתק, צוות של מקצוענים אחד אחד. הסבירו כל שלב בבירור ודאגו שאני אהיה הכי מרוצה שיש.
Transmed הכי טובים בהשתלת שיער. נתנו לי להרגיש בטוח, סיפקו תשובות לכל השאלות שלי והכל עבר חלק. ד"ר מליקה מספר 1.

ד"ר מליקה קולהסי - המייסדת של טרנסמד

ד"ר מליקה הרוויחה לעצמה את שמה הטוב ביושר והיא זוכה להכרה בינלאומית רחבה מאוד. ד"ר מליקה הינה חברה בכירה בארגונים ESHRS (האגודה האירופאית לניתוחי השתלת שיער) ו-ISRHS (האגודה העולמית לניתוחי השתלת שיער), ויש לה רזומה של עשרות שנים בתחום טיפולי שחזור השיער.

בואו לגלות לכמה זקיקים את זקוקים
השתלת שיער בטוחה,
באחריות.

במשך שנה מיום הניתוח, אנחנו נשארים במעקב צמוד אחרי הלקוחות שלנו ודואגים לתווך בניהם לבין הקליניקה. אנו דואגים לקבל מכם תמונות של מצב השיער ומבטיחים מענה מהיר ומקצועי לכל שאלה. האחריות שלנו מתפרסת לכל שלב בתהליך ובמידת הצורך אנו מעניקים גם טיפולי השלמה בטורקיה.

לקבלת אבחון חינם תוך 24 שעות

למה לנסוע לטורקיה

עם WISH?

אבחון מקצועי מהיר מ-3 מומחים שונים.

הקליניקות והרופאים הטובים בעולם.

אחריות מלאה להשתלה ולתוצאותיה.

ליווי צמוד דובר עברית לאורך כל התהליך.

שיטות הטיפול המתקדמות בעולם.

שיטות מתקדמות להקלה על הכאב.

למה לעשות השתלת שיער

עם ד"ר מליקה?

הקליניקה המודרנית והמתקדמת בתחום.

זמן ההחלמה המהיר ביותר בטורקיה.

רופאים מומחים ומנתחים פלסטיים ידועים בלבד.

השתלת שיער עם אחריות לשנה.

יחס אישי, ליווי צמוד לאורך כל התהליך.

השיטות המתקדמות ביותר להשתלות שיער.

מאות לקוחות מרוצים

בזכות הדרך והתוצאה