אסתטיקה היא חלק מתאגיד הבריאות הגדול ביותר בטורקיה והיא מתגאה בצוות מומחים מנוסה ומיומן, וב-5 סניפים מצליחים.

הקליניקות של אסתטיקה עובדות עם רופאים מומחים בלבד וידועות בזכות הטכנולוגיות המתקדמות שלהן והשירות האמין והמסור. הקליניקות מתמחות בכל סוגי הניתוחים הקוסמטיים ומספקות טיפולי השתלת שיער, טיפולי שיניים וטיפולים אסתטיים נוספים שנחשבים למקצועיים, אמינים ובטוחים.

מנתחים מוכרים

עם מוניטין בינלאומי

דיפלומות ותעודות הוקרה
עוצמה של תאגיד,
איכות של קליניקה פרטית.

Estethica Health Group הספיקו לפתוח 5 סניפים מצליחים בטורקיה ובאירופה, אשר בכל אחד מהם עובדים מיטב הרופאים המצטיינים בתחום הניתוחים הקוסמטיים. הקליניקות של אסתטיקה עומדות בכל תקני האיכות המחמירים ביותר והן קיבלו הסמכה מאיגודי הבריאות הבולטים.

הניתוחים הקוסמטיים של אסתטיקה, מבוצעים ע"י צוות רופאים מוכרים ומוסמכים, בעלי ניסיון ומוניטין בינלאומי. הקליניקות בעלות מראה יוקרתי ונעים, ומספקות מתקנים מפנקים לצד ציוד וריהוט עכשווי. בעזרת הטכנולוגיות העדכניות ביותר והאיכות חסרת הפשרות של הקליניקות, ניתוחי הקוסמטיקה של אסתטיקה נחשבים למקצועיים ולבטוחים בתחום.

הקליניקות הראשונות בטורקיה

שקיבלו את הדירוג A+

כמעט 20 שנה של טיפולים קוסמטיים מוצלחים
נגן וידאו
הקליניקה של אסתטיקה כשמה כן היא – אסתטית, מסודרת, נקייה ומקצועית. ביצעתי 3 השתלות שיניים ואני לא מפסיקה לחייך. מאוד מרוצה מהשירות, ועוד יותר מרוצה מהתוצאה!
טסתי לטורקיה לעשות טיפול שיניים מלא ועשיתי 8 כתרי זירקוניה. הניתוח באסתטיקה היה פשוט יוצא מן הכלל! הכאבים חלפו מאוד מהר והשיניים שלי חזקות ויפות יותר.
הרופאים באסתטיקה מקצועיים ונחמדים, ענו לי על כל שאלה ודאגו שאני ארגיש בנוח בכל שלב. עשיתי את הטיפול שלי במשך כמה ימים, ובכל פעם שהגעתי לקליניקה הרגשתי שמכירים אותי ונותנים לי יחס מיוחד. שירות שפשוט אי אפשר להשיג בארץ.
עשיתי 20 כתרים, השיניים שלי נראות מעולה ואפשר לחייך בכיף. הכל מותאם אישית ותוך שישה ימים כבר הייתי חזרה בבית. מרפאות איכותיות ורופאים מצוינים.

השתלת שיער

עם אסתטיקה

צוות הרופאים של אסתטיקה התמקצע בשיטות המתקדמות ביותר בתחום השתלות השיער, זאת על מנת לספק את הניתוחים הטובים ביותר בעולם ולהוביל את השוק בטורקיה. אסתטיקה מתאפיינים בכמות רופאים מלווים רבים, אשר דואגים לכך שכל שלב בניתוח יבוצע בקפידה ותוך שמירה מקסימלית על ביטחון שלכם. השתלות שיער באסטתיקה נחשבות לאיכותיות, מדויקות ולכאלה המעניקות מראה שיער טבעי במיוחד.

בואו לגלות לכמה זקיקים את זקוקים
השתלת שיער בטוחה,
באחריות.

במשך שנה מיום הניתוח, אנחנו נשארים במעקב צמוד אחרי הלקוחות שלנו ודואגים לתווך בניהם לבין הקליניקה. אנו דואגים לקבל מכם תמונות של מצב השיער ומבטיחים מענה מהיר ומקצועי לכל שאלה. האחריות שלנו מתפרסת לכל שלב בתהליך ובמידת הצורך אנו מעניקים גם טיפולי השלמה בטורקיה.

לקבלת אבחון חינם תוך 24 שעות

למה לנסוע לטורקיה

עם WISH?

רשת רפואית גדולה ואמינה עם ניסיון מוכח של שנים.

רופאים מומחים ומנתחים פלסטיים בעלי שם עולמי.

5 סניפים יוקרתיים המאובזרים בציוד חדיש ואיכותי.

טיפולים קפדניים ומעקב אחר התוצאות.

השתלת שיער עם אחריות לשנה.

תוצאות טבעיות ומרשימות.

למה לעשות

ניתוחים קוסמטיים

באסטתיקה?

השתלת שיער אצל אחד המומחים הגדולים בעולם.

פתיחת תעלות חדשות ע"י מנתח פלסטי בכיר.

השיטות המתקדמות ביותר בתחום.

השתלת שיער עם אחריות לשנה.

צוות רופאים מוכשר ומקצועי.

קליניקה מהמתקדמות והבטוחות ביותר.

מאות לקוחות מרוצים

בזכות הדרך והתוצאה