אסתטיקה היא חלק מתאגיד הבריאות הגדול ביותר בטורקיה והיא מתגאה בצוות מומחים מנוסה ומיומן, וב-5 סניפים מצליחים.

הקליניקות של אסתטיקה עובדות עם רופאים מומחים בלבד וידועות בזכות הטכנולוגיות המתקדמות שלהן והשירות האמין והמסור. הקליניקות מתמחות בכל סוגי הניתוחים הקוסמטיים ומספקות טיפולי השתלת שיער, טיפולי שיניים וטיפולים אסתטיים נוספים שנחשבים למקצועיים, אמינים ובטוחים.

מנתחים מוכרים עם מוניטין בינלאומי

דיפלומות ותעודות הוקרה
עוצמה של תאגיד, איכות של קליניקה פרטית.

Estethica Health Group הספיקו לפתוח 5 סניפים מצליחים בטורקיה ובאירופה, אשר בכל אחד מהם עובדים מיטב הרופאים המצטיינים בתחום הניתוחים הקוסמטיים. הקליניקות של אסתטיקה עומדות בכל תקני האיכות המחמירים ביותר והן קיבלו הסמכה מאיגודי הבריאות הבולטים.

הניתוחים הקוסמטיים של אסתטיקה, מבוצעים ע"י צוות רופאים מוכרים ומוסמכים, בעלי ניסיון ומוניטין בינלאומי. הקליניקות בעלות מראה יוקרתי ונעים, ומספקות מתקנים מפנקים לצד ציוד וריהוט עכשווי. בעזרת הטכנולוגיות העדכניות ביותר והאיכות חסרת הפשרות של הקליניקות, ניתוחי הקוסמטיקה של אסתטיקה נחשבים למקצועיים ולבטוחים בתחום.

הקליניקות הראשונות בטורקיה שקיבלו את הדירוג A+

כמעט 20 שנה של טיפולים קוסמטיים מוצלחים
נגן וידאו
הקליניקה של אסתטיקה כשמה כן היא – אסתטית, מסודרת, נקייה ומקצועית. ביצעתי 3 השתלות שיניים ואני לא מפסיקה לחייך. מאוד מרוצה מהשירות, ועוד יותר מרוצה מהתוצאה!
טסתי לטורקיה לעשות טיפול שיניים מלא ועשיתי 8 כתרי זירקוניה. הניתוח באסתטיקה היה פשוט יוצא מן הכלל! הכאבים חלפו מאוד מהר והשיניים שלי חזקות ויפות יותר.
הרופאים באסתטיקה מקצועיים ונחמדים, ענו לי על כל שאלה ודאגו שאני ארגיש בנוח בכל שלב. עשיתי את הטיפול שלי במשך כמה ימים, ובכל פעם שהגעתי לקליניקה הרגשתי שמכירים אותי ונותנים לי יחס מיוחד. שירות שפשוט אי אפשר להשיג בארץ.
עשיתי 20 כתרים, השיניים שלי נראות מעולה ואפשר לחייך בכיף. הכל מותאם אישית ותוך שישה ימים כבר הייתי חזרה בבית. מרפאות איכותיות ורופאים מצוינים.

טיפולי שיניים עם אסתטיקה

אסתטיקה ידועה בתור מעצמת טיפולי שיניים המספקת את כל סוגי טיפולי השיניים הקיימים. הרשת מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר על מנת לספק ללקוחות שלה את הטיפולים הבטוחים והאיכותיים הקיימים. הרשת מלווה את הלקוחות שלה גם הרבה אחרי הניתוח ומוודא שכל אחד מהם יהיה מרוצה ומסופק מהשירות שניתן לו. הרופאים והמנתחים של הרשת הם בעלי שם עולמי וכל אחת מהקליניקות מעניקה חווית ניתוח בטוחה ומלאה.

טיפולי שיניים בטוחים, באחריות.

במשך 5 שנים מיום הניתוח, אנו נשארים במעקב צמוד אחרי הלקוחות שלנו ודואגים לתווך בניהם לבין הקליניקה. במידת הצורך, אנו דואגים לקבל תמונות של מצב השיניים ומבטיחים מענה מהיר ומקצועי לכל שאלה. האחריות שלנו מתפרסת לכל שלב בתהליך, וכוללת גם אחריות לכל החיים על השתלים המושתלים.

לקבלת אבחון חינם תוך 24 שעות

למה לנסוע לטורקיה עם WISH?

אבחון מקצועי מהיר מ-3 מומחים שונים.

הקליניקות והרופאים הטובים בעולם.

אחריות מלאה להשתלה ולתוצאותיה.

ליווי צמוד דובר עברית לאורך כל התהליך.

שיטות הטיפול המתקדמות בעולם.

שיטות מתקדמות להקלה על הכאב.

למה לעשות ניתוחים קוסמטיים באסטתיקה?

השתלת שיער אצל אחד המומחים הגדולים בעולם.

השתלת שיער עם אחריות לשנה.

פתיחת תעלות חדשות ע"י מנתח פלסטי בכיר.

צוות רופאים מוכשר ומקצועי.

השיטות המתקדמות ביותר בתחום.

קליניקה מהמתקדמות והבטוחות ביותר.

מאות לקוחות מרוצים

בזכות הדרך והתוצאה